Podpora predaja > Novinky

Soudabond Easy

 

Predstavujeme Vám rychletuhnúce a vysoko účinné polyuretanové lepidlo
SOUDABOND EASY - lepiaca PU pena


                                              


Soudabond Easy - rychletuhnúcea vysoko účinné polyuretanové lepidlo
v aerosolovom balení pre aplikácie v interiéry i exteriéry.
Vhodné pre fixovanie sadrokartónových, cementotrieskových dosiek
v systémoch suchej výstavby, drevotrieskových a drevovláknitých dosek vrátane kovových plechov na všetky bežné stavebné podklady. Ideálne pre lepenie tepelne izolačných panelov z penového aj extrudovaného polystyrénu, polyuretánu, minerálnej vlny, korku apod. na podklady z betonu, kameňa, tehiel, dreva a kovu. Aplikácie pre rýchle lepenie dutých tehiel a pórobetonových tvárnic.

Fic All Classic Presspack

 

Oblúbený produkt Fix All Classic Vám teraz ponúkame aj v balení presspack. Tento výrobok sa pre Vás stane nepostradateľným pre jeho rýchle použitie bez aplikačnej pištole. Stačí zmačknúť spúšť a pohodlne aplikovať!

 

 


FIX ALL Classic Presspack je neutrálny lepiaci a tesniaci tmel ba báze MS POLYMÉRU určený pre bezproblémové vyplňovanie špár a pružné lepenie takmer všetkých typov materiálov na väčšinu podkladov: murivo, betón, prírodný kameň, železo, oceľ, zinok, hliník, rôzne plasty, polystyrén, polyuretán, drevo, drevotrieska, sadrokartón, omietka, korok, minerálna a skelná vata, keramika, porcelán, sklo.
Vhodný pre sanitárne aplikácie.

Držiak brúsnej mriežky + brúsna mriežka.

 

               

 

Použitie: na brúsenie tmelených vrstiev spojov sadrokartónu, brúsiteľných tmelov a vyrovnávajúcich stierok. Brúsna mriežka je dodávaná v niekoľkých úrovniach zrnitosti, ktorá sa volí podľa potreby.

T-REX POWER

Predstavujeme Vám nový produkt T-REX POWEX

Extrémna sila - lepí všetky bežné materiály.

 

T-REX je produkt s využitím unikátnej technológie SMX, svojimi jedinečnými vlastnosťami presvedčí väčšinu lepidiel. Podobně ako silikón je rovnako pružný a odolný proti UV žiareniu, ako akrylátový tmel je pretierateľný a ako polyuretanový tmel má silné lepiace účinky.

 

Extrémna počiátočná priľnavosť predurčuje T-REX pre priame lepenie bez nutnosti fixáce.

Vyskúšajte!

T-Rex je vynikajúce lepidlo a taktiež výborný tmel s extrémnou tvrdosťou!

 

Fix all.

Nový a predsa iný. Naše produkty MS POLYMÉROVÝCH tmelov FIX ALL sme prezliekli do nového šatu. Všetko o produktoch sa dozviete práve tu FIX ALL.

 

Soudafix VE-SF

Vysoko kvalitná dvojzložková hmota na báze vinylesterovej živice pripravená k okamžitému použitiu. Rýchle tuhnúca, použiteľná v širokom spektre teplôt i na mokré murivo, vode odolná, bez styrénu. Zaišťuje pevné kotvenie bez pôsobenia napätia v podklade. Vhodná na upevnenie kovových kotiev, svorníkov, armovacích prvkov, závitových tyčí, profilov a pod. do plných i dutých materiálov ako betón, popraskaný betón, plné tehly, duté tehly, pórobetón, prírodný kameň, sádrokartón a pod.
Prihlásenie © weBase