Náš partner.

 


MS POLYMÉRY.

Nové a predsa iné.

 SOUDAL WINDOWS SYSTÉM.

Profesionálna montáž okien.

 

 


 

My sme tu doma

 

Spoločnosť S.N.A.I.L. s. r.o. je exkluzívnym dodávateľom produktov značky SOUDAL na Slovensku. Disponuje optimálnou sieťou distribučných centier a vyškolených obchodných zástupcov, ktorí sú pripravení zaistiť svojim zákazníkom expresnú dodávku vybraného tovaru. Kladieme dôraz tiež na technicko-poradenský servis pre našich obchodných partnerov, ich zákazníkov, ako aj finálnych spracovateľov výrobkov SOUDAL. Kvalitou produktov a poskytovaným servisom svojim zákazníkom sa tak S.N.A.I.L. radí medzi najvýznamnejších distribútorov chémie na Slovensku.

 

 

Spoločnosť S.N.A.I.L. s. r.o. už dlhodobo spolupracuje s belgickým koncernom SOUDAL, ktorý patrí k popredným svetovým producentom stavebnej chémie, obzvlášť v oblasti polyuretánových pien sa radí do svetovej špičky a prostredníctvom výraznej podpory výskumu a najmodernejších technológií sa stáva novátorom a nositeľom mnoho registrovaných ochranných patentov výnimočných vlastností našich výrobkov. Náš produktový sortiment predstavuje ucelenú radu výrobkov v hobby, i v profesionálnom prevedení, ktorý dáva našim zákazníkom možnosť voľby najlepšieho výrobku, ktorý potrebuje k svojej práci.

 

Našim cieľom je neustále zlepšovanie kvality poskytovaných produktov, služieb a vzťahov so zákazníkmi. Kladieme maximálny dôraz na to, aby sa naši zákazníci na nás mohli v rámci našich obchodných vzťahov plne spoľahnúť a my sme ich nesklamali.

 

 

Intenzívne pracujeme na plnom využití výhod nového informačného systému, stále hľadáme najoptimálnejšie distribučné cesty k našim zákazníkom. Investujeme mnoho úsilia a prostriedkov na posilnenie znalosti značky SOUDAL v Slovenskej republike a veríme, že tým pomáhame našim obchodným partnerom zlepšovať podmienky na predaj našich materiálov.

 

Dúfame, že tieto naše internetové stránky sú krokom k skvalitneniu služieb zákazníkom a obchodným partnerom a uľahčí prístup predovšetkým k dôležitým informáciám o produktoch a našich aktivitách a povedú tak k spokojnému nákupu a používaniu našich produktov.

Prihlásenie © weBase