Firma S.N.A.I.L. propaguje značku SOUDAL na Slovensku rôznymi sponzorskými aktivitami.

Tak ako po iné roky aj v sezóne 2010 - 2011 je značka SOUDAL hrdá na to, že prostredníctvom obchodnej spoločnosťi S.N.A.I.L. podporuje Nitriansky hokej.

 

 

 

 

Slovakman 2010 - aj SOUDAL sa snažil prispeť k lepším výkonom športovcov počas náročných tratí.

 

 

 


SOUDAL na Slovensku patrí, prostredníctvom firmy S.N.A.I.L. s.r.o., k partnerom extraligového hokejového klubu HC K CERO NITRA.

 

SOUDAL žije hokejom

 

V sezóne 2005 bol klub
HK DYNAMAX OIL NITRA víťazom základnej časti ligy a v PLAY OFF ukončil sezónu na bronzovej priečke.
 

SOUDAL žije hokejom

 
SOUDAL ďalej podporuje automobilový šport, pilota formuly LOLA F 3000 p.Juraja Sládečku INCAR MotorSport Team.
 
SOUDAL žije preteky do vrchu
 
V sezóne 2005 v absolútnom poradí bez rozdielu triedy poradí Majstrovstiev Slovenska – preteky automobilov do vrchu, sa Juraj SLÁDEČKA umiestnil na bronzovej priečke.
 
SOUDAL žije preteky do vrchu
 
V sezóne 2006 v absolútnom poradí bez rozdielu triedy poradí Majstrovstiev Slovenska – preteky automobilov do vrchu, sa Juraj SLÁDEČKA stal MAJSTROM SLOVENSKA.
 
SOUDAL žije preteky do vrchu
 
VIDEO z pretekov si pozrite na SVET RÝCHLYCH KOLIES.

Podporujeme aj ďalšie športové a kultúrne akcie, či menšie kluby (hokejbal).

Sme presvedčení, že aj touto formou pomáhame výrazným spôsobom upevňovať povedomie o značke Soudal na našom trhu, a tým pomáhame aj našim obchodným partnerom.

Podpora SOUDALU na rôzdnych športových aktivitách a podujatiach. SOUDAL vkladá nádeje do týchto športovcov, že svojou vytrvalosťou, nebojánosťou a silou pomôžu vybojovať mnohé víťazstvá s konkurenciou.

 

 

SOUDAL opäť podporuje motristický šport. Vybral si jazdca Mariána Máčika z teamu MTZ RACING. SOUDAL verí, že na tomto mini závodnom autíčku zvýši ešte svoj doterajší náskok pred konkurenciou.

 

Prihlásenie © weBase